اطلاعات محصول

 

پمپ وکیوم دستگاه cnc

پمپ وکیوم دستگاه cnc یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های وکیوم، سی ان سی وکیوم می باشد. ورق های کم ضخامت را با استفاده از دستگاه سی ان سی حکاکی برش کاری و  موج دار می کنند.

دستگاه سی ان سی وکیوم برای حکاکی بر روی چوب در صنایع گوناگون از جمله صنعت کابینت سازی و طراحی داخلی، طراحی و تولید جلو مبلی و پارتیشن ها، کمد ها، میز های اداری و غیره کاربرد دارد.

مشخصات دستگاه سی ان سی وکیوم:

پمپ وکیوم روغنی زاگرس
پمپ وکیوم زاگرس
تولید کننده انواع پمپ وکیوم و سیستم های وکیوم

قابلیت حکاکی به صورت دو یا سه بعدی

  1. کنترل گر حرفه ای ارسال فایل به دستگاه بدون نیاز به کامپیوتر
  2. برق ورودی سه فاز
  3. داس کالکتور دو کیسه ای
  4. جنس میز پی وی سی استخوانی
  5. مجهز به سرور موتور لینکشاین

لوله کشی در زیر سطح ماشین آلات چوبی به صورت شبکه ای لوله کشی شده است.

و به سینی که سوراخ است متصل شده اند. هنگامی که تخته چوبی را روی میز قرار می دهیم و با فشار منفی تولید شده توسط پمپ وکیوم ،تخته محکم به میز می چسبد.

در این زمان ماشین حکاکی شروع به کار می کند.کل فرآیند بیشتر از ۱۰ ثانیه طول نمی کشد.

کارایی بالا سرعت بالا بسیار مناسب برای حکاکی روی در های چوبی ،تولید سرویس خواب ،مبلمان و دیگر هارهای چوبی می باشد.

در حالی پمپ وکیوم دستگاه cnc نیز به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند و قابلیت و کیفیت آنها برای تثبیت قطعه کار نیز متفاوت است.

با توجه به روش های مختلف خنک کننده ،پمپ وکیوم دستگاه cnc را می توان به خنک کننده آب ،پمپ خلا خنک کننده روغن و پمپ وکیوم خنک کننده هوا تقسیم بندی کرد.

پمپ وکیوم دستگاه cnc خنک کننده آب با گردش آب خنک می شود ،اثر خنک کنندگی خوب است ولی برای عملکرد مناسب هزینه تعمیر و نگهداری بالا است.

پمپ وکیوم دستگاه cnc با خنک کننده  روغن با استفاده از روغن وکیوم بهتری تولید و تثبیت می کند و با تعمیر و نگهداری آسان و به موقع می توان یک عمر از آنها بهره برد.قیمت خرید اولیه پمپ های وکیوم روغن خنک نسبتا بالا می باشد ولی در دراز مدت این هزینه در عملکرد مناسب و تعمیر و نگهداری آسان و مناسب جبران می شود.

پمپ خلاء خنک کننده هوا سر و صدای بیشتری تولید می کند،به نسبت پمپ های وکیوم آبی عملکرد ساده تر و بهتری دارند و استفاده از آنها راحت تر است.

در هنگام خرید دستگاه سی ان سی وکیوم می بایست به با توجه به امکانات و شرایط موجود از جمله شرایط آب و تهویه بهترین پمپ وکیوم را انتخاب کرد .

در بعضی از میز های دستگاه های سی ان سی یک لایه آلومنیوم با شیار T مانند وجود دارد .گاهی اوقات بدلیل شکل نامنظم مواد MDF جذب خلا به راحتی انجام نمی شود ،یا کار نیاز به پردازش برش و سایر کارها دارد در این حالت انتخاب میز شکاف پی وی سی مناسب تر است ،کار حکاکی نسبتا طولانی انجام می شود .

یکی دیگر استفاده از تخنه های ضخیم که خود وزن بالایی دارند و ثابت نگه داشتن آنا با استفاده از پمپ وکیوم کمی مشکل است.

 

از دیگر کاربرد های پمپ وکیوم دستگاه cnc،بستن و نگه داشتن مواد است

به منظور ثابت نگه داشتن آسان و سریع مواد بر روی میز های خلاء استفاده می شود.صفحات خلاء و حصیر های آسیاب را برای مواد مختلف ارائه می دهیم.

مزایای فناوری ثابت نگه داشتن قطعه با پمپ وکیوم دستگاه سی ان سی

صرفه جویی در زمان بری مواد نازک تا ۹۰ درصد

یست بدون مواد ارتعاشی از مواد نازک و انعطاف پذیر

در مقایسه صفحات بست مغناطیسی،بستن مواد غیر مغناطیسی نیز امکان پذیر است

مونتاژ و جابجایی راحت

برای خرید و تعمیر انواع پمپ وکیوم با ما تماس بگیرید.

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]